Sedačkové lanovky s odpojiteľným uchytením

Sedačková odpojiteľná lanovka LEITNERSedačkové lanovky s odpojiteľným uchytením sú typom lanovky, ktorej vozne - sedačky sa v staniciach odpájajú od ťažného lana a v nástupnom, respektíve výstupnom priestore stanice sa za pomoci dopravníka pohybujú pomalou rýchlosťou. To mimo iného zabezpečuje vyšší komfort pre cestujúcich ako u lanoviek s pevným uchytením.

Odpojiteľné systémy LEITNER sa dodávajú vo dvoj, štvor, šesť alebo osemsedačkových verziách so špičkovým dizajnom staníc. Ďalšími možnosťami výbavy sú napríklad čalúnené poťahy, panoramatické kryty proti zlému počasiu (tzv. bubliny), odpružené závesy, alebo unikátne, LEITNERom patentované, obmedzovače vplyvu vetra.

Úchyty firmy LEITNER sú veľmi spoľahlivé. Navyše majú veľkú výhodu v jednoduchej kontrole stavu prítlačných pružín, ktoré sú za prevádzky voľným okom viditeľné. Zároveň ich konštrukcia umožňuje jednoduchú a rýchlu údržbu.

Sedačková odpojiteľná lanovka LEITNER v nociNavyše, odpojiteľné systémy firmy LEITNER majú možnosť využiť viacero unikátnych riešení, ako je napríklad jedinečný pomalobežný motor DIRECT DRIVE vlastnej konštrukcie, umožnenie parkovania sedačiek v stanici bez potreby garážovania, do stanice integrovaná servisná plošina pre kontrolu úchytov, skrátená verzia vratnej stanice ako aj mnoho ďalších inovácií firmy LEITNER...
Sedačková odpojiteľná lanovka LEITNER v noci

Garážovanie sedačiek v stanici

Čalúnené sedačky LEITNER

Referencie LEITNER

RSS

Syndikovať obsah